لباس قدیمی را بپوشید ولی کتاب نو بخرید.
خانه » مراکز شهری » مراکز رفاهی » هتل بین المللی شهریار ؛ نگین هتل های تبریز
3242 بازدید

هتل بین المللی شهریار ؛ نگین هتل های تبریز

هتل بین المللی شهریار

هتل بین المللی شهریار

هتل بین المللی شهریار تبریز ، مکانی بی نظیر در نوع خویش است که با مجموعه های تفریحی و پذیرائی فرح بخش، فضاهای اقامتی دلخواه و مجلل و محیطی آرام و در موقعیت ممتاز و زیبای شهر ، بسان پناهگاهی خاص و دلربا برای مسافران و میهمانان است که انتظارات آنان را به خوبی تامین می کند. هتل بین المللی شهریار تبریز که در قلب شهر تبریز جای دارد، علاوه بر مکان های اقامتی، مجهز به دو رستوران بزرگ کاکتوس و چشم انداز، تالارهای پذیرائی، اتاق های کنفرانس، بوتیک ها و مغازه هایی با اجناس شیک و مدرن و مجموعه های ورزشی جداگانه برای بانوان و آقایان با تایم های آزاد و اختصاصی می باشد.

هتل بین المللی شهریار تبریز با ۲۰۰ اتاق و سوئیت زیبا و عالی و همچنین دارای ۶ اتاق کنفرانس و سالن های همایش می باشد که برای نشست های اجتماعی و اختصاصی بکار می روند. کافی شاپ شهریار برای مراسم و نشست های دوستانه یکی از پرطرفدارترین اماکن در شهر تبریز می باشد. یکی دیگر از مکان های موجود در مجموعه هتل شهریار، سالن آمفی تئاتراست که با گنجایش ۵۸۰ نفر کاربرد های گوناگون دارد.

برای امور کاری و اجتماعی یا تفریحی و سرگرمی ، هتل بین المللی شهریار تبریز برآنست تا با ارائه سرویس شبانه روزی و خدمات مناسب و دلخواه مشتری توسط پرسنل مجرب ، آرام بخش ترین محیط را برای مراجعین محترم فراهم سازد.

هتل بین المللی شهریار

در سوئیت های مجلل و وسیع هتل شهریار شما می توانید تلفیقی از طراحی مدرن و شیک را بیابید که با جذابیت های باستانی شهر جلوه زیبائی به آن بخشیده و مطمئناً دیدنش برای شما دلنشین خواهد بود. سوئیت های اختصاصی هتل بین المللی شهریار تبریز از بزرگترین و مجلل ترین سوئیت های موجود در شهر تبریز می باشد و حتماً اقامت در این سوئیت ها به یکی از فراموش نشدنی ترین خاطرات زندگیتان تبدیل می شود.

یکی دیگر از مکان های موجود در مجموعه هتل شهریار، سالن آمفی تئاتراست که با گنجایش ۵۸۰ نفر کاربرد های گوناگون دارد.

هتل بین المللی شهریار تبریز با دو مجموعه ورزشی جداگانه دارای بزرگترین استخرهای تبریز و امکانات بدنسازی عالی و ارائه خدمات متنوع درمانی و ماساژ حرفه ای برای آرامش و و آسودگی جسم و ذهن ، در خدمت مراجعین محترم می باشد.

هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار هتل بین المللی شهریار

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه