عزیزانم هنگام نشستن, بزرگان و ریش سپیدان را بر خود مقدم بدانید.(کوروش کبیر)
خانه » اخبار مهم » مجموعه تبریزشناسی توسط تبریزپدیا منتشر شد
4213 بازدید

مجموعه تبریزشناسی توسط تبریزپدیا منتشر شد

مجموعه تبریزشناسی ، مجموعه ای ارزشمند برای شهر تبریز

مجموعه تبریزشناسی

همانگونه که می دانید تبریز سرشار از داشته های معنوی غنی و ارزشمندی است که موجب غرور یک شهروند تبریزی می شود. البته نه غرور منفی، بلکه غروری که باعث پیشرفت و کار بیشتر برای اعتلای آن شود و نوعی حس ادای دین برای شهروندان است.

با عنایت خداوند متعال و حمایت همه جانبه انتشارات وزین و ارجمند ستوده تبریز مجموعه دوجلدی تبریزشناسی با عناوین نگاهی به روزشمار وقایع تبریز و تبریز از نگاهی نو که از ۱۷ سال پیش به همت مدیر وب سایت تبریزپدیا گردآوری شده بود، منتشر گردید.

مجموعه ای که علی رغم مشکلات اقتصادی و اجتماعی موجود در کشور و از طرفی نگاه متفاوت اولیای فرهنگی به حضور دیگران در حوزه فرهنگ، با تشویق دوستان و همت والای جناب آقای حاج سعید جلالی به ثمر رسید و امروز شاهد طلوع ثمره این عزیز نازنین هستیم که الحق بخش عمده این کار صرفا با حضور ایشان میسر بود و جدای از کار پژوهشی که به نظر من بخش کوچکی از یک کتاب را به خود اختصاص می دهد، عملیات فنی و اجرایی با این کیفیت کار بسیار طاقت فرسایی بود که بدین وسیله نهایت قدرشناسی و سپاسگزاری خود را ابراز می دارم.

مجموعه تبریزشناسی در قطع رحلی بزرگ (۲۴*۳۴ سانتی متر) و حدود ۵۰۰ صفحه برای هرجلد با جلدی نفیس و ۹۶ صفحه از زیبایی تبریز منظم شده که حداقل یکبار دیدن آن برای هر شهروند تبریزی پیشنهاد می شود.

علاقمندان می توانند این کتابها را از وب سایت تبریزپدیا (همین وب سایت)، انتشارات ستوده و کتابفروشیهای معتبر تبریز تهیه نمایند.

تاکنون ۲ نظر ثبت شده است.

  1. سلام من با اجازه شما قسمتی از مطالب شما را در سایت قرار دادم البته با لینک منبع

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه