کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
خانه » مراکز شهری » مراکز تجاری » مرکز خرید الماس ؛ مجموعه تجاری خدماتی پل کابلی تبریز
5516 بازدید

مرکز خرید الماس ؛ مجموعه تجاری خدماتی پل کابلی تبریز

مرکز خرید الماس تبریز در جنب پل کابلی ، با صرف هزینه ای بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال به منظور فراهم نمودن رفاه حال شهروندان خصوصا دسترسی آسان خرید مایحتاج عمومی ساکنین محلات پرواز، ولیعصر، زعفرانیه ، یاغچیان و … احداث شده است و دارای بزرگترین فروشگاه زنجیره ای و پارکینگ اختصاصی می باشد.

الماس
مجتمع تجاری الماس دارای دو سالن وسیع در کنار هم و یک سالن کافی شاپ با فضای باز و محوطه زیبا در مقابل کافی شاپ می باشد. طبقات پائین مجتمع که در دو طبقه ساخته شده کاربری پارکینگ طبقاتی داشته و موجب کاهش ترافیک در سطح منطقه می شود. در کنار این مجتمع محوطه و فضای سبز چسبیده به رمپ شمالی پل کابلی بر زیبایی مجموعه افزوده است.

الماس
یکی از ویژگی های منحصر بفرد پروزه الماس قرار گرفتن مرکز خرید در کنار و زیر عرشه پل کابلی هست که چشم انداز بسیار زیبایی دارد و از جهتی به دلیل قرار گیری در منطقه بالاشهر تبریز این توانایی را دارد که به عنوان مطرح ترین هاپیر مارکت شهر و منطقه فعالیت نماید.

الماس
همانگونه که می دانید تبریز دارای چندین مرکز خرید و فروشگاه بزرگ با اسامی مختلفی همچون رفاه و ماکسیمم و سیتی سنتر و ماکس و مارو و تسنیم و … می باشد ولی آنچه که در تبریز نیاز است احداث شعبه ای از هایپرمارکتهای مطرح جهانی همچون carrefour فرانسه و migros ترکیه و holiday ، Metro و Real آلمان ، Tesco مالزی و … است.

الماس
مرکز خرید الماس واقع در کنار پل کابلی تبریز از امکانات بالقوه ای همچون وسعت بسیار زیاد (۱۳۰۰۰مترمربع) و پارکینگ در طبقه تحتانی مرکز خرید و موقعیت جغرافیایی بکر و معماری عالی و فضای سبز اطراف مجموعه برخوردار است که از جمله امکانات در نظر گرفته شده برای آن می توان موارد زیر را برشمرد:

  • سالن شماره یک مرکز خرید که وسعت ۷۵۰۰ مترمربع است و به عنوان مرکز فروش اجناس خوراکی و میوه جات کاربرد خواهد داشت
  • سالن شماره دو که نسبت به سالن اصلی کوچکتر است و به عنوان مرکز فروش پوشاک مورد استفاده قرار خواهد گرفت
  • کافی شاپ و رستوران مجموعه که با داشتن محوطه اطراف میتواند در تابستان در فضای باز پذیرای میهمانان باشد
  • واحد اداری
  • فضای سبز و محوطه ۲ هزار مترمربعی
  • پارکینگ به وسعت ۷۵۰۰ مترمربع، با ظرفیت ۲۵۰خودرو در دو طبقه پائینی
  • و …

الماس

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه