آیا او (خدا) برای بنده اش کافی نیست؟ (قران کریم)
خانه » مبلمان شهری » ایده های نوین شهری » مجتمع رفاهی خدماتی هلیا پارک تبریز
3933 بازدید

مجتمع رفاهی خدماتی هلیا پارک تبریز

هلیا پارک تبریز

مجتمع فرهنگی، ورزشی، تجاری و گردشگری هلیا پارک تبریز در راستای تامین زیرساختهای جذب توریست و صنعت گردشگری در استان آذربایجان شرقی، در مهرماه سال ۱۳۸۹ کلنگ زنی و هم اکنون فاز اول آن در حال تکمیل می‌باشد.

این مجتمع فرهنگی با هدف جذب گردشگران داخلی و خارجی و همچنین تامین رفاه شهروندان با چشم انداز ارائه خدمات نوین در صنعت گردشگری توسط بخش خصوصی در تبریز شکل گرفته است که در آینده‌ای نه چندان دور خدمات قابل توجهی را در سطح قابل توجهی ارائه خواهد نمود.

با نگاهی گذرا به سند چشم انداز این مجموعه تفریحی گردشگری، می توان اقدامات زیر را متصور شد:

ارائه کلیه امکانات تفریحی گردشگری، اقامتی و خدماتی از قبیل سالن‌های ورزشی، استخر، تالار مراسمات، سینما، رستورانهای متعدد، کافی شاپ، مجموعه تجاری، هتل پنج ستاره، سالن‌های ماساژ درمانی و خدمات هم راستا با موارد یاد شده با کیفیتی بالا.

مجموعه تجاری و اداری

در مجموعه فرهنگی، تفریحی و گردشگری هلیا، سالن اداری، همایش و کنفرانس به مساحت ۳۷۰۰ مترمربع، مجموعه تجاری به مساحت ۱۰۰۰۰ مترمربع و پارکینگ به مساحت ۸۰۰۰ مترمربع در نظر گرفته شده که با سرعت قابل توجهی در حال ساخت می‌باشد.

پارک آبی

پارک آبی سرپوشیده با سالن‌های مجزا ویژه آقایان و خانم‌ها با مساحت ۱۶۸۰۰ مترمربع در حال تکمیل می‌باشد که به امید خدا در آیندهای نزدیک مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

هتل ۵ ستاره

هتل ۵ ستاره مجتمع گردشگری و رفاهی هلیا با مساحتی بالغ بر ۱۶۷۰۰ مترمربع در حال ساخت است که فقط لابی آن ۴۷۰۰ مترمربع از فضای مجموعه را به خود اختصاص داده است.

غذاخوری سنتی

تالار و رستوران سنتی گون‌آی از بخشهای دیگر این مجموعه رفاهی است که با مساحت ۱۲۵۰ مترمربع افتتاح و در حال حاضر پذیرای علاقمندان به رستورانهای سنتی می‌باشد.

این مجتمع در کیلومتر ۵ جاده تبریز ـ تهران واقع شده و با موقعیت مکانی مناسب ایده‌آل خود، آماده ارائه خدمات خواهد بود که امید می رود به نوبه خود نقش قابل توجهی در صنعت توریسم تبریز عزیز ایفا نماید.

 

 

 

 

تبریزپدیا به نوبه خود این اقدام ارزشمند را برای تبریز قهرمان مغتنم فرهنگی قلمداد نموده و برای بانی آن آرزوی توفیق روزافزون دارد.

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه