سعی کنید اشتباهات دیگران را ببخشید، حس انتقام انرژی منفی دارد.
خانه » مراکز شهری » مراکز خدماتی » سایمان، اولین موسسه چاپ آنلاین در تبریز
1549 بازدید

سایمان، اولین موسسه چاپ آنلاین در تبریز

چاپ سایمان، مجری امور گرافیک و چاپ در تبریز است. این شرکت پیشرو در ارایه این نوع خدمات بصورت آنلاین در تبریز است. سیستم چاپ آنلاین سایمان در برگیرنده کلیه جزییات یک سفارش بوده و کاربر نیازی به داشتن اطلاعات جامع چاپی ندارد.

کلیک برای ورود به وب سایت سای مان

خدمات چاپ سایمان شامل طراحی و چاپ کاتالوگ، بروشور، ست اداری، چاپ عریض و … می‌باشد.
شاید برای شما سوال پیش بیاید که این ایده چطور در ذهن ما شکل گرفت؟
ایده چاپ آنلاین از سال ۱۳۹۳ آغاز شد. زمانی که پتانسیل بالای افراد متخصص در حوزه گرافیک و چاپ را دیدیم. به این فکر افتادیم که می‌توان بسیار گسترده‌تر به مردم این خدمات را ارایه داد. می‌توان گزینه‌های مناسب را به صورت شفاف در اختیار مشتری گذاشت. نهایتا بهترین پیشنهاد را با توجه به تجارب خود در این زمینه به وی ارایه داد.
اکنون چند سال می‌گذرد و آن علاقه و پشتکار، دقت و تکرار وسواس گونه، آموزش‌های مداوم و مطابق علم روز دنیا، تشکیل تیم فنی متخصص و گسترش خدماتمان، اعتماد مشتریان معتبری چون بانک ملت استان آذربایجان‌شرقی، شرکت آسانسورسازی هماروان، تبریز صنعت، نرمینه، آرایشی بهداشتی ژاک آندرل، پوشاک آرمانو مونتنگرو کشور صربستان، کالای خواب اویکو ترکیه، شرکت پرگان ترکیه، فولاد پارسیان تبریز، تجار گستر، صنایع غذایی موسوی، تدبیر نوین سازان و … را جلب کرد.
شاید بلندپروازانه باشد ولی ما همیشه چاپ سایمان را با بزرگان این حرفه در کشور آلمان و ایالات متحده مقایسه می‌کنیم. نقایص بسیاری در صنعت طراحی و چاپ در منطقه و کشورمان وجود دارد. این یکی از انگیزه‌های اصلی ما برای تلاش‌های بی‌وقفه‌مان بوده است. امیدوارم بزودی بتوانیم در نمایشگاه‌های بین‌المللی شانه به شانه غول‌های جهانی این صنعت رقابت کنیم.

برچسب ها :
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه