سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خانه » مبلمان شهری » پارک ها و فضاهای سبز » ائل باغی ؛ تفرجگاه کوهستانی ۲۳۰ هکتاری تبریز
7742 بازدید

ائل باغی ؛ تفرجگاه کوهستانی ۲۳۰ هکتاری تبریز

تفرجگاه ۲۳۰ هکتاری ائل باغی یکی از پارکهای جدید تبریز می باشد که در ضلع جنوبی ائل گولی به عنوان طرح توسعه ائل گولی احداث و همزمان با فرا رسیدن عید غدیرخم با حضور مسئولان اجرایی و همشهریان عزیز طی برگزاری همایش پیاده روی مورد بهره برداری قرار گرفت.

ائل باغی
به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان پارکها، تفرجگاه ائل باغی با هزینه ای معادل ۲۰۰ میلیارد ریال به مرحله بهره برداری رسیده است.

ائل باغی
شهردار تبریز در مراسم بهره برداری، این مجموعه را بزرگترین مجموعه تفریحی شمالغرب کشور خوانده و افزودند: توسعه فضای سبز تبریز جزو اصلی ترین وظائف شهرداری تبریز است و در این راستا اقدامات ارزنده ای صورت گرفته است بطوریکه در سالهای اخیر سرانه فضای سبز تبریز از ۷ به ۱۵ مترمربع افزایش یافته است.

ائل باغی
تفرجگاه ائل باغی و سورتمه تبریز در حاشیه بزرگراه شهید کسایی واقع شده و با چشم اندازی زیبا، طبیعت و آبشار مصنوعی، فضایی مناسب برای علاقه مندان به کوه نوردی و طبیعت گردی فراهم شده است. از سوی دیگر راه اندازی سورتمه در مسیر درختکاری و گلکاری شده آن، جذابیت ائل باغی را دو چندان کرده است.

ائل باغی

ائل باغی

ائل باغی

ائل باغی

ائل باغی

ائل باغی

ائل باغی

برچسب ها :

تاکنون یک نظر ثبت شده است.

  1. والله روز پنجشنبه ۹۸/۸^۲۳ صبح با نوه ام رفتم پارک ائل باغی . خیلی محیط با صفایی بود نزدیکی شلاله ( آبشار) نوه ام آب خواست . رفتم نگهبانی سئوال کردم آب خوردنی هست با غیظ و شدت پاسخ داد نه اینجا آب پیدا نمیشود .
    لطفا همچنان که توالت همانجا تعببه شده برای آب شرب نیز امکانی فراهم کنند

ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه